Княгининівський ліцей – учасник норвезької програми «Демократична школа»

16 березня в Княгининівському ліцеї відбулася офіційна презентація програми «Демократична школа» для широкого кола – усіх зацікавлених учасників освітнього процесу – учителів, вихователів, учнів, батьків, громади. Представили програму тренери – Андрій Мельник, учитель історії Луцької гімназії № 21 ім. Михайла Кравчука, та Ірина Полєтуха, куратор Луцького молодіжного центру, департаменту сімʼї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Детальніше: Княгининівський ліцей – учасник норвезької програми «Демократична школа»

Презентація Програми "Демократична школа"

До уваги всіх учасників освітнього процесу! 16.03.2019 року об 11 годині у приміщенні актового залу відбудеться презентація Програми для шкільного колективу, батьків і представників громади

Детальніше: Презентація Програми "Демократична школа"

ТРЕНІНГ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ КОМАНД

з освіти для демократичного громадянства і прав людини

З 16 по 19 лютого у м. Львові відбувався тренінг з питань освіти для демократичного громадянства і прав людини. У ньому взяла участь і команда Княгининівського ліцею (заступник директора Людмила Возняк, учитель української мови та літератури Іванна Мислива-Бунько, депутат Княгининівської ОТГ Галина Гарбарук, мама учня 3 класу Тетяна Ревенок).

Детальніше: ТРЕНІНГ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ КОМАНД

ЧИТАННЯ ПОЕЗІЙ ЛЕСІ УКРАЇНКИ «БЛАГОСЛОВЕННЕ СЛОВО, ЩО ГАРТУЄ!»

Є у великому літопис українства сторінка, яка вічно світитиме нам із далини досвітніми вогнями. Це мудре, сильне, палке слово Лесі Українки.

Детальніше: ЧИТАННЯ ПОЕЗІЙ ЛЕСІ УКРАЇНКИ «БЛАГОСЛОВЕННЕ СЛОВО, ЩО ГАРТУЄ!»

ХАЙ ЛУНАЄ РІДНА УКРАЇНСЬКА МОВА!

Нехай лунають українські пісні, рідна солов’їна мова звучить з уст кожного малого і дорослого українця, адже 21 лютого світ відзначає День рідної мови! Нам слід приділити якомога більше уваги своїй мові, не бути пасивним щодо всього українського, писати твори і просто насолоджуватися тим, що наша мова така красива, ніжна. Вона існує з давніх-давен. Ніхто достовірно не знає, чому Бог створив українську мову настільки милозвучною, але кожен із нас з упевненістю скаже ,що це недарма, бо наша нація заслуговує тільки на краще. Закликаю всіх хоча б на кілька хвилин відвести погляди від своїх гаджетів та заполонити серця людей навколо теплими приємними висловами.

Детальніше: ХАЙ ЛУНАЄ РІДНА УКРАЇНСЬКА МОВА!