1 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Щорічно 15 жовтня в більшості країн світу відзначається День Білої тростини, що став Міжнародним Днем незрячих. 13 листопада – День сліпих. А 1 грудня – Міжнародний  день людей з інвалідністю.

Детальніше: 1 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Конкурс краси «Міс осінь – україночка»

23 листопада у стінах нашої школи відбувся конкурс краси «Міс осінь – україночка» між ученицями 5-7 класів. Попередньо між класами було проведено таємне опитування на якому обрали по дві учасниці для конкурсу з кожного класу. 

Детальніше: Конкурс краси «Міс осінь – україночка»

Свято українського слова

9 листопада відзначаємо День української писемності та мови. Не оминули його педагоги й учні Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І–ІІІ ст. «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

Детальніше: Свято українського слова

Максим Шумаков – суперфіналіст другого етапу конкурсу «Intel-Технo Україна»

 У жовтні в рамках Шостого конкурсу стартапів Sikorsky Challenge – 2017 відбувся другий етап конкурсу «Intel-Технo Україна». Цьогоріч було презентовано 225  учнівських наукових робіт за шістьма категоріями: математика, фізика і астрономія, інженерія, енергетика, комп’ютерні науки, робототехніка та інтелектуальні машини. Юні новатори представляли власні проекти з науковою гіпотезою, планом дослідження і методами збору даних. Оцінювались як творчий підхід, так і презентація, а також особливе випробування – інтерв’ю. За результатами двох етапів журі визначило призерів конкурсу, а також вісім суперфіналістів, які вибороли право представляти Україну на фінальному етапі – Міжнародному конкурсі Intel ISEF у Сполучених Штатах Америки. Серед них і учень 11-А класу Максим ШУМАКОВ.

Детальніше: Максим Шумаков – суперфіналіст другого етапу конкурсу «Intel-Технo Україна»

Майбутні перекладачі, дипломати й математики, артисти і художники

Енергійно-енергетичні дев’ятикласники

Розпочався новий навчальний рік. Княгининівська спеціалізована школа-інтернат прийняла нових дев’ятикласників. Уже два місяці учні старанно крокують різноманітними стежками знань, беруть участь у конкурсах, знайомляться з цікавою літературою. Перед ними постають нові можливості. Багато хто знайшов нових друзів. Частина зустріла своїх однокласників.

Детальніше: Майбутні перекладачі, дипломати й математики, артисти і художники